fbpx Mgr. Stanislav Paleček | Ekodům

Mgr. Stanislav Paleček

Místo

Fojtíkova 2406
26901 Rakovník
Česká republika
50° 6' 35.1576" N, 13° 43' 46.7112" E
CZ
Mgr. Stanislav Paleček - DIAGNOSTIKA PALEČEK

Diagnostik pasivních a nízkoenergetických domů. Absolvent Přírodovědecké fakulty UK v Praze obor Ochrana životního prostředí (1996). Do roku 1996 působil u Hlavní báňské záchranné stanice Kladno jako vedoucí plynové laboratoře. Po roce 1996 se jako nezávislý diagnostik zabývá radonovou diagnostikou v budovách a na stavebních pozemcích, termografickou diagnostikou staveb a diagnostikou vzduchotěsnosti budov v návaznosti na jejich energetickou, radiační a stavebně technickou bezpečnost.

Jako první komerční firma v ČR provádí od roku 2006 diagnostiku vzduchotěsnosti budov metodou Blower Door. Je certifikovaným termografickým a radonovým diagnostikem. Dlouhodobě se věnuje propagaci a popularizaci environmentálních aspektů výstavby, udržitelných způsobům výstavby zvláště nízkoenergetických a pasivních domů, přednáškovou činností a poradenstvím.

Je členem sdružení Centrum pasivního domu, Ekodům, Asociace Radonové Riziko a zakladatelem a předsedou Asociace Blower Door CZ.

Podílel se například na realizaci Ekologického centra Veronica V Hostětíně, první administrativní budově v pasivním standardu fy Intoza v Ostravě, prvním penzionu pro seniory v pasivním standardu v Modřicích u Brna a dalších cca 1800 nízkoenergetických a pasivních staveb v ČR, SR a Francii.

Povolání: 
Telefon: 
+420 604 834 531